O nás

Voláme sa Andrej a Peter a o lokálne, sezónne produkty sme sa začali zaujímať už v roku 2013, kedy sme rozbehli projekt www.svetbedniciek.sk. Inšpiráciou nás poháňal Svět Bedýnek, ktorého tvorcami sú Jana a Petr z Prahy. Cieľom Sveta Bedničiek je prepojiť domácnosti s farmármi. Vyrastali sme ako dedinskí chalani a od mala sme zvyknutí na domácu kvalitu potravín. Tú sme chceli zabezpečiť aj ostatným domácnostiam, aby aj obyvatelia väčších miest mali kvalitné suroviny. Začínali sme s ovocím a zeleninou a postupne sme rozširovali produktové portfólio až do súčasnej podoby, kedy vieme zabezpečiť takmer kompletný sortiment potravín potrebných pre bežnú domácnosť.

Koncom roka 2014 sme sa rozhodli osloviť s ponukou našich služieb v pozmenenej podobe aj firmy. Chceli by sme totiž pokračovať v podpore miestnych sadárov a farmárov, ktorí majú záujem rozvíjať poľnohospodárstvo u nás na Slovensku. V zahraničí je táto služba vo firmách veľmi obľúbená a podpora lokálnych farmárov prirodzená. Ponukou Ovocia do práce doprajete svojím zamestnancom nie len výhodu zdravej desiaty, ale tiež tým podporíte domácu ekonomiku.

Ak sa rozhodnete pre Ovocie do práce, tak verte, že nebudeme anonymným „dodávateľom tovaru“, ale staneme sa nadštandardným sprostredkovateľom medzi farmármi a Vašou spoločnosťou!

Objednávkový formulár

Údaje o Vás

Mám záujem o:

Kedy vám ovocie dodáme?

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Kontakt
info@ovociedoprace.sk
Tel: 0911 069 760

ičo: 47352698
č.ú: SK3902000000003351365056

facebook
Sledujte nás na