PREČO PODPORIŤ ZDRAVÉ STRAVOVANIE V PRÁCI?

  • Podporuje zdravý životný štýl
  • Znižuje chorobnosť
  • Zvyšuje Váš firemný image
    a lojalitu zamestnancov
  • Zlepšuje morálku a motiváciu
  • Zvyšuje produktivitu

Väčšina úspešných spoločností má vo svojej ponuke benefitov pre zamestnancov rôzne športové a zdravotné programy, ale len tie najinovatívnejšie z nich chcú pre svojich zamestnancov to najlepšie - podporiť ich zdravie a zdravý životný štýl. Dobrou správou je, že počty týchto firiem rastú. Chcete k nim patriť aj vy?

To, že je ovocie zdravé, vedia všetci, ale len málokto si dopraje odporúčaných 5 porcií ovocia a zeleniny denne. V práci trávime približne 60% svojho denného "bdelého" času. Tu by sme si teda mali dopriať svoje 3 porcie z 5. Pravidelnou dodávkou ovocia do práce a tým, že ovocie bude voľne k dispozícii sa tento cieľ stane reálnejším pre väčšinu zamestnancov. Doplňte svoju ponuku občerstvenia vo firme o zdravé ovocie a obmedzte automaty na bagety a sladkosti . Čítajte viac na: 5 a day.

Viete, že pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny je druhou najdôležitejšou
                              metódou v boji proti rakovine, hneď po skončení s fajčením?

Tiež máte vo svojom benefitnom programe tzv. "sick days"? A viete koľko vás stoja? Zmeňte svoj uhol pohľadu a zamerajte sa na "zdravé dni". Uvidíte, že ušetríte.

Viete, že s každou zjedenou porciou ovocia
                              sa zvyšuje ochrana proti infarktu?

Zahraničné výskumy potvrdzujú, že zdravie zamestnancov patrí ku kľúčovým biznisovým ukazovateľom úspešnosti firmy, rovnako ako napríklad produktivita a chorobnosť. Európska štúdia preukázala, že zdraví zamestnanci sú až o viac ako 20% produktívnejší než tí s vyššou chorobnosťou. Trend vo svete ukazuje, že firmy začínajú vo svojich programoch benefitov zameraných na zdravie podporovať takéto programy, ktoré sú čo najuniverzálnejšie a sú obľúbené u väčšiny zamestnancov. Ovocie túto podmienku plní na 100%, na rozdiel od fitnes centier, kam chodí len malá časť zamestnancov.

Viete, že pasívny štýl práce v sede pri stole spolu s pracovným stresom,
                    zlou výživou a stále dlhšou pracovnou dobou, vedú k riziku
                               rozvoja viacerých, život ohrozujúcich chorôb?

Zdravie zamestnancov je kľúčové pre dobrý chod každej firmy a bude skoro patriť na zoznam priorít väčšiny HR oddelení, rovnako ako problém starnúcej populácie či konkurenčný boj o talenty a kvalitných zamestnancov.

Objednávkový formulár

Údaje o Vás

Mám záujem o:

Kedy vám ovocie dodáme?

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Kontakt
info@ovociedoprace.sk
Tel: 0911 069 760

ičo: 47352698
č.ú: SK3902000000003351365056

facebook
Sledujte nás na